Zostań tłumaczem podczas warsztatów z chińskimi studentami!

• 3 stycznia 2018

UWAGA!
Z powodu bardzo dużej liczby zgłoszeń jesteśmy zmuszeni zamknąć rekrutację.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w międzykulturowej przygodzie!

W styczniu Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu zorganizuje warsztaty plastyczno-językowe dla Dzieciaków z Domu Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka, które poprowadzą studenci-wolontariusze z Hong Kongu goszczący w Warszawie w ramach wizyty studyjnej.

Zapraszamy do zaangażowania się osoby, które biegle władają językiem angielskim i chciałyby pomóc dzieciakom w zrozumieniu, o czym mówią im koledzy i koleżanki z Hong Kongu!

Kiedy?

11 stycznia w godzinach 16:30 – 19:30

Gdzie?

Dom Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka

Jaktorowska 6, 01-202 Warszawa

Co dokładnie będziecie robić?

Wasze zadanie będzie polegało na tłumaczeniu z języka angielskiego na polski (w drugą stronę również) i wsparcie dzieciaków oraz chińskich studentów w warsztatach.

Dlaczego warto?

To wspaniała okazja, aby poznać studentów z „drugiego końca świata”, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o ich kulturze i języku oraz spędzić pożytecznie czwartkowy wieczór!

Zaangażowani ochotnicy i ochotniczki otrzymają zaświadczenia o udziale w wydarzeniu.

UWAGA! Wycieczka z Hong Kongu po warsztatach uda się na kolacje i będzie im niezmiernie miło, jeśli wolontariuszki i wolontariusze z UCW dołączą do nich również w tej części wieczoru!

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem-tłumaczem podczas warsztatów w Domu Dziecka prosimy o przesłanie maila: wolontariat[at]uw.edu.pl z krótką informacją o Twojej motywacji, poziomie znajomości języka angielskiego oraz czy jesteś zainteresowana/zainteresowany udziałem w kolacji po wydarzeniu.

Na zgłoszenia czekamy do wtorku 9 stycznia do godziny 14:00 (radzimy jednak nie czekać z przesłaniem wiadomości do ostatniej chwili!)

Related Akcje

event