Zostań researcherem i wspomóż rozwój edukacji!

• 21 stycznia 2015

Nauka nie kończy się dla Ciebie po studiach? Interesują Cię różne formy edukacji?

Jeśli jesteś zapalonym researcherem/researcherką, pomóż Stowarzyszeniu „Spoza” zbudować bazę ofert edukacyjnych w ramach projektu „Broker edukacyjny – budujemy kapitał kariery”.

Do Twoich zadań będzie należeć:
– poszukiwanie w Internecie ofert edukacyjnych,
– weryfikacja ich jakości,
– wpisanie ofert do bazy.

Wszystko to do wykonania zdalnie. Wystarczy poświęcić ok. 5 godz. tygodniowo przez min. miesiąc – w sam raz, jeśli masz dużo zajęć, ale bardzo chcesz się zaangażować!

Baza jest narzędziem wykorzystywanym przez doradców (brokerów) edukacyjnych, którzy nieodpłatnie udzielają porad mieszkańcom Piaseczna i okolic.

Każdy wolontariusz zostanie przeszkolony (szkolenie odbywa się w siedzibie Stowarzyszenia), a po zakończeniu współpracy otrzyma specjalne zaświadczenie.

Zgłoś się wysyłając maila na wolontariat[at]uw.edu.pl do 28 stycznia 2015 r.

Jeśli jeszcze nie korzystałe(a)ś z naszej oferty, wypełnij formularz.