Zaangażuj się w XIV Kongres Obywatelski

• 7 października 2019

Do współpracy przy XIV Kongresie Obywatelskim poszukujemy Ochotników i Ochotniczek , którzy są otwarci na nowe wyzwania, lubią działać w grupie i chcą stać się częścią wydarzenia o unikalnym charakterze!

Kongres odbędzie się 19 października 2019 r. (sobota) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Na wolontariuszy czekają następujące zadania:
➢ prace organizacyjne w przeddzień Kongresu, m.in.: przygotowywanie materiałów kongresowych dla uczestników,
➢ prace organizacyjne podczas Kongresu, m.in.: rejestracja uczestników, obsługa informacyjna uczestników Kongresu, wsparcie moderatorów sesji tematycznych.

Szczegółowe obowiązki zostaną przydzielone po zakończeniu rekrutacji.

Koordynatorzy wydarzenia liczą na Waszą dyspozycyjność w dniach: 18 października (godziny 17:00 – 21:00) oraz całodzienne zaangażowanie w dniu wydarzenia – 19 października 2018 r.

Organizatorzy gwarantują:
➢ zaświadczenie o współpracy,
➢ ubezpieczenie NWW na czas zaangażowania,
➢ całodobowy bilet komunikacji miejskiej w dniu Kongresu,
➢ wyżywienie w dniu Kongresu (śniadanie, przerwy kawowe, przerwa lunchowa).

Biorąc udział w XIV Kongresie Obywatelskim, zdobędziecie doświadczenie przy organizacji prestiżowego wydarzenia oraz nawiążecie cenne kontakty.

Wolontariusze UCW już od kilku lat angażują się w organizacje tego wydarzenia i za każdym razem cenią sobie znajomości i doświadczenie zdobyte podczas tego wolontariatu. Dlatego tym bardziej zachęcamy do zaangażowania się w tę inicjatywę!

Jeśli masz czas i chęć, aby dołączyć do Zespołu Wolontariuszy wspierającego XIV Kongres Obywatelski wyślij wiadomość na wolontariat[at]uw.edu.pl
Na zgłoszenia czekamy do 13.10.2019 do godziny 23:59.

Jeśli jeszcze nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety: wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/