Zaangażuj się w Wielokulturowe Warszawskie Street Party!

• 12 lipca 2019

Już 21 lipca przedstawicielki i przedstawiciele kilkudziesięciu kultur wyjdą na ulicę Warszawy i będą śpiewać, grać, tańczyć, gotować oraz prezentować swoje tradycje i obyczaje. Wielokulturowe Warszawskie Street Party to przestrzeń dla mniejszości narodowych i etnicznych do zaprezentowania swoich kultur. To również świetna okazja do pokazania Warszawiakom i Warszawiankom, jak wielki potencjał kulturowy drzemie w stolicy!

W związku z tym, razem z Fundacją Inna Przestrzeń poszukujemy Wolontariuszy i Wolontariuszek, którzy pomogą w organizacji tego wydarzenia.

Co: Wielokulturowe Warszawskie Street Party i Festiwal Transkaukazja

Kiedy i gdzie: niedziela, 21 lipca; Krakowskie Przedmieście, Warszawa

Podczas wydarzenia Wolontariusze powinni być dyspozycyjni przez minimum 4 godziny. Pierwsza ekipa Ochotników startuje o godz. 6:00 rano, a kolejne co dwie godziny.

Całość wydarzenia odbywać się będzie w godzinach 6:00-22:00.

Uwaga! W piątek, 19 lipca o godzinie 19:00 w siedzibie Fundacji Inna Przestrzeń odbędzie się odprawa dla wolontariuszy, podczas której Wolontariusze otrzymają wszelkie potrzebne informacje. Obecność obowiązkowa.

Podczas wydarzenia Ochotnicy i Ochotniczki będą mogli działać w następujących punktach: informacja, zaplecze sceny, miasteczko festiwalowe, wystawa, garderoba, strefa dla dzieci, scena muzyczna, strefa taneczna oraz warsztatowa.

Od Wolontariuszy organizatorzy oczekują otwartości, zaangażowania i pozytywnego nastawienia. Mile widziana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Ochotnicy i Ochotniczki otrzymają vouchery na jedzenie, wodę, identyfikatory oraz zaświadczenia o wolontariacie.

To wspaniała okazja, by poznać ludzi z najróżniejszych części świata oraz ich kultury w samym centrum Warszawy.

Jeśli masz chęć wziąć udział w tym wydarzeniu, prześlij do nas wiadomość na adres wolontariat[at]uw.edu.pl do środy, 17 lipca do godziny 10:00 z informacją o Twojej dyspozycyjności.