Zaangażuj się w Uniwersytecie Dzieci

• 4 listopada 2019

Od wielu lat Fundacja Uniwersytet Dzieci organizuje sobotnie zajęcia dla dzieci i młodzieży, które stają się przestrzenią do odkrywania, poznawania i eksperymentowania pod czujnym okiem naukowców.
Szukamy chętnych osób, które wesprą ich działania. Do Twoich zadań należeć będzie:

• pomoc w organizacji,
  • wspieranie naukowców w trakcie zajęć,
  • opieka nad najmłodszymi uczestnikami.

Jeśli masz chęć do działania, wolny czas w wybrane soboty, dużo energii i zdolności organizacyjne – to działanie jest właśnie dla Ciebie!

Ile czasu potrzebujesz, aby się zaangażować?

Około 30 minut w wybrany piątek na odprawę ( między 11:00 a 17:00) oraz kilka godzin w wybraną sobotę (od 8:00 do ok. 15:30).

W zamian za pomoc otrzymasz:

• doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • rozwój umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych,
  • udział w zajęciach z najróżniejszych dziedzin nauki,
  • specjalny pakiet szkoleń dla wolontariuszy,
  • spotkania integracyjne, wyjścia do kina i warsztaty,
  • możliwość rozwoju ( projekt Lider),
  • zaświadczenie i referencje.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do piątku, 8 listopada 2019 roku, do godziny 17:00. Zgłoszenie wyślij na adres wolontariat[at]uw.edu.pl

Jeśli nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety:

Ankieta Wolontariusza