Zaangażuj się w obchody 11 listopada z Muzeum UW i przenieś się w czasie

• 2 listopada 2022

Brak planów na 11 listopada? Mamy dla Was propozycję na nietypowe świętowanie.

Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Biurem Programu „Niepodległa” zapraszają Was do wsparcia organizacji obchodów Dnia Niepodległości. To doskonała okazja, aby zaangażować się w wolontariat akcyjny na naszej uczelni!

Waszym zadaniem będzie dystrybucja gazety okolicznościowej (nawiązującej do 1922 roku) na Krakowskim Przedmieściu oraz informowanie przechodniów o możliwości zwiedzania ekspozycji Muzeum UW.

Wolontariuszki i wolontariusze będą proszeni o przebranie się w stroje gazeciarzy z epoki lub we fraki (kostiumy zapewni Muzeum UW).

Wymagana dyspozycyjność:

11 listopada, w godzinach 10:30 – 19:00
Szkolenie przygotowujące odbędzie się w dniu wydarzenia o godz. 10:30, tuż przed tym zanim ruszycie do Waszych zadań.

Osoby, które zaangażują się we wsparcie wydarzenia otrzymają zaświadczenie o wolontariacie oraz gadżety Uniwersytetu Warszawskiego. Istnieje też możliwość zorganizowania wycieczki po Kampusie UW z przewodnikiem i wejściem do miejsc niedostępnych na co dzień!

Ponadto podczas wydarzenia Muzeum UW zapewnia posiłek oraz ciepłe i zimne napoje.

Jeśli chcesz zaangażować się w obchody Święta Niepodległości w Muzeum Uniwersytetu Warszawskiego, wyślij do nas email (wolontariat[at]uw.edu.pl). Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 7 listopada do godziny 23:59. Nie warto czekać do ostatniej chwili, by ta okazja nie przeszła Wam koło nosa!

Jeśli nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety wolontariusza: https://wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/