Wspieraj biegnących w Runmageddonie ( 14-15 września)

• 5 września 2019

Razem z Fundacją Runmageddon poszukujemy chętnych, którzy pomogą w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

14-15 września (sobota- niedziela) w Karczewie pod Warszawą w biegu z przeszkodami próbować swoich sił będzie kilkaset osób. Teraz i Ty możesz pomóc w pokonywaniu przeszkód i swoich słabości.

Wolontariusze i wolontariuszki będą działali w 5-ciu głównych obszarach: trasa biegu, strefa kids, meta, biuro zawodów i depozyt.

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do otoczenia i chcesz poznać Runmageddon od podszewki, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Co zapewniają organizatorzy?

· całodzienne wyżywienie

· ubezpieczenie NNW

· pamiątkową koszulkę

· nocleg

· zwrot kosztów dojazdu z Warszawy do Karczewa (na podstawie biletu)

· zaświadczenie o wolontariacie

· bony o wartości 75 złotych na odzież i/lub starty

· niezapomnianą przygodę i cenne doświadczenie

Kiedy i gdzie?

Klub sportowy Mazur Ludwika i Jana Trzaskowskich 1, Karczew

14-15 września sobota – niedziela (godzina 6:30-18:00), sobota noc (godzina 19:00-24:00). Możesz zaangażować się tylko w jeden wybrany dzień lub we wszystkie dni :)

Na Twoje zgłoszenia czekamy do 9 września do godziny 16:00

Wyślij je na adres wolontariat[at]uw.edu.pl

Czy wypełniłeś/wypełniłaś już naszą ankietę wolontariusza?

Wypełnij ankietę

Jeśli jeszcze nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety.