• 13 sierpnia 2020

Wielokulturowe Warszawskie Street Party poszukuje wolontariuszy i wolontariuszek!
Kiedy?
30 sierpnia 2020!
Gdzie?
W Warszawie!

Zadania, jakie na Was czekają:
– tłumaczenia
– wsparcie organizacyjne wydarzenia
– wsparcie promocyjne wydarzenia

Wymagana dyspozycyjność:
– zaangażowanie przed wydarzeniem (udział w spotkaniach zespołu w poniedziałki 10.08, 17.08, 24.08, po 2h) i/lub w jego trakcie 30.08 (przez cały dzień lub w określonej wcześniej części wydarzenia)

Organizatorzy zapewniają:
– jedzenie i picie podczas wydarzenia
– środki ochronne (maseczki, rękawiczki, żele antybakteryjne), całość wydarzenia będzie przebiegać zgodnie z reżimem sanitarnym
– zaświadczenie o zaangażowaniu w organizację
– podpisanie umowy wolontariackiej
– ubezpieczenie w trakcie wykonywania świadczenia wolontaryjnego

Dodatkowe korzyści z zaangażowania w ten wolontariat:
– praca w wielokulturowym środowisku
– nabycie doświadczenia przy organizacji dużego wydarzenia kulturalno-artystycznego
– możliwość zaliczenia praktyk studenckich

Jeśli jesteś uzdolniony/a plastycznie, potrafisz redagować teksty, znasz języki obce, masz zmysł organizatora/ki, lubisz się udzielać także w mediach społecznościowych, nawijasz bez przerwy, interesujesz się promocją wydarzeń, jesteś kreatywny/a, chętnie poprowadzisz crowdfunding oraz jesteś dyspozycyjny/a w wymienionym wymiarze czasowym, nie zwlekaj i zgłoś się aby współtworzyć Wielokulturowe Warszawskie Street Party!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/2ZopkBDRe9Wbcju79

Po weryfikacji Twojego zgłoszenia organizatorzy skontaktują się z Tobą, aby zaprosić Cię na spotkanie organizacyjne (w poniedziałki po 16:00).

Zapraszamy też na wydarzenie na FB:

Pamiętaj, że wszelkie kontakty międzyludzkie niosą ze sobą ryzyko, dlatego bardzo prosimy o dokładne przemyślenie decyzji o zaangażowaniu się. Gorąco Was zachęcamy do wsparcia różnych wydarzeń i inicjatyw, jednak ważne jest, aby pomagać odpowiedzialnie i bezpiecznie, w trosce o siebie i innych.