Szukasz pomysłu na lato? Weź udział w programie PROJEKTORA i ogarnij patent na wakacje!

• 25 lipca 2019

Jeśli macie choć kilka wolnych dni w sierpniu lub we wrześniu, lubicie pracę z dziećmi i młodzieżą oraz chętnie dzielicie się wiedzą i swoimi pasjami do zachęcamy Was do udziału w programie “PROJEKTOR – wolontariat studencki” realizowanym przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.

Projekty wakacyjne to tygodniowy pobyt w wybranym miejscu w Polsce, gdzie przez 4 lub 5 dni – w ekipie 2-3 osób – realizujesz projekt w formie warsztatów dla dzieci. Zajęcia trwają po 5 godzin dziennie, a popołudnia to czas wolny na zwiedzanie czy relaks.

Nocleg i posiłki zapewnia placówka w wybranej miejscowości, a PROJEKTOR zwraca koszty przejazdu i materiałów na projekt (do kwoty 450 zł na projekt 5-dniowy, 400 zł na projekt 4-dniowy).

Termin, temat warsztatów oraz lokalizację możesz dostosować do Twoich możliwości.

Kto może wziąć udział?

Studenci, absolwenci do roku od obrony pracy, doktoranci do 29 roku życia oraz pracownicy naukowi.

Dlaczego warto?

• Robisz coś nietuzinkowego i niecodziennego – realizujesz autorski projekt edukacyjny, dzielisz się zainteresowaniami, inspirujesz do działania.
  • Masz okazję spędzić wakacje wśród swoich przyjaciół praktycznie za darmo.
  • Uczysz się pracy z grupą, planowania, organizacji działań i czasu, komunikacji, elastyczności w działaniu, sprawdzasz siebie w roli trenera. Zbierasz cenne doświadczenia i rozwijasz kompetencje, a dodatkowo otrzymujesz zaświadczenie o wolontariacie.
  • Poznajesz nowe miejsca – masz możliwość wyboru pięknych zakątków Polski.
  • I wiele więcej!

Uwaga! Przy zgłoszeniu nie musisz mieć sprecyzowanego pomysłu na projekt ani zespołu, z którym będziesz go realizować. W tych kwestiach możesz liczyć na wsparcie PROJEKTORA.

Jeżeli masz chęć wziąć udział w programie prześlij wiadomość do czwartku, 1 sierpnia 2019 do godz. 14:00 na adres wolontariat[at]uw.edu.pl