Rozwijaj się wraz z Akademią Rozwoju Filantropii!

• 25 stycznia 2017

Akademia Rozwoju Filantropii zaprasza Was do współpracy przy prowadzeniu kluczowych projektów, jak np. Konkurs „Dobroczyńca Roku” czy Program Lokalne Partnerstwa PAFW.

Zadania, które na Was czekają:
> współpraca w działaniach promocyjnych
> aktualizacja baz danych
> redakcja tekstów oraz aktualizacja strony internetowej
> wsparcie działań komunikacyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych)
> research i monitoring mediów
> pomoc w organizacji wydarzeń

Czemu warto?
Będziecie mieli okazję współpracować ze zgranym i doświadczonym zespołem, dzięki czemu nauczycie się wielu nowych rzeczy oraz rozwiniecie swoje umiejętności.
Otrzymacie umowę o wolontariacie oraz zaświadczenie i referencje po zakończeniu współpracy (istnieje możliwość zaliczenia praktyk).
Poznacie wiele osób zaangażowanych w tematykę organizacji pozarządowych, dobroczynności, filantropi, CSR itp.

Kogo poszukujemy?
Wolontariuszki i wolontariusze przede wszystkim powinni być komunikatywni, odpowiedzialni i zaangażowani. Wskazana jest również elementarna wiedza o organizacjach pozarządowych oraz sprawna obsługa komputera (Excel, Internet itd.). Dyspozycyjność: 10-15h tygodniowo w dni robocze między 9 a 17 (dokładny grafik będzie ustalany z każdym indywidualnie).

Więcej informacji o Akademii Rozwoju Filantropii znajdziecie na stronie internetowej:
Jeśli chcecie się zaangażować, czym prędzej wyślijcie nam e-mail pod adres: wolontariat[at]uw.edu.pl – na zgłoszenia czekamy do czwartku [2.02] do godziny 23:59. W wiadomości prosimy o krótką informację o tym, które zadania najbardziej Was zainteresowały oraz o dostępności czasowej.