Przyjemne z pożytecznym – wolontariat z Uniwersytetem Dzieci!

• 12 października 2015

Tradycyjnie już, wraz z rozpoczęciem nowego semestru zapraszamy na wolontariat w warszawskim Uniwersytecie Dzieci!

Zachęcamy wszystkich, którzy:

· interesują się nowoczesnymi formami edukacji,

· cenią sobie pracę z dziećmi i młodzieżą (w zajęciach UD uczestniczą studenci w wieku od 6 do 14 lat),

· są komunikatywni, samodzielni i pełni pozytywnej energii,

· chcą rozwijać swoje kompetencje organizacyjne, pedagogiczne i animacyjne.

Wolontariusze będą pomagać przy organizacji wykładów i warsztatów (minimum 6 sobót w semestrze) w ramach zajęć Uniwersytetu Dzieci oraz czuwać nad małymi studentami. Będą również zapraszani na różne wydarzenia związane z życiem Fundacji.

Ten wolontariat to wspaniała okazja, aby nauczyć się jak przedstawiać sprawy ważne i skomplikowane w przystępny i ciekawy sposób – gorąco zachęcamy do zgłaszania się!

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wiadomość: wolontariat[at]uw.edu.pl najpóźniej do niedzieli (18.10) do godziny 23:59!

W ramach działalności przy Uniwersytecie Dzieci istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich.