Pasjonatki i Pasjonaci z Mokotowa i okolic – DO DZIEŁA!

• 30 marca 2015

Tym razem poszukujemy aktywnych i kreatywnych osób!

Fundacja D.O.M. zaprasza do współpracy wolontariuszki i wolontariuszy, którzy będą prowadzić autorskie zajęcia dla dzieci. Mali podopieczni przychodzą do świetlicy po szkole, aby nie siedzieć samemu w domu, ani nie wałęsać się bez celu.
Tylko od Waszej kreatywności zależy, co zaproponujecie dzieciakom!

Gry miejskie, zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne, a nawet kulinarne (świetlica dysponuje w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym) – jeśli masz jakąś pasję lub ciekawą umiejętność czas się nią podzielić z młodszymi!
(Jeśli nie masz żadnych specjalnych umiejętności, a chcesz się zaangażować – również zapraszamy!)

Dzieciaki przychodzą do świetlicy w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych (od 14:30 do ok. 19:00) – w tych terminach potrzebna jest pomoc wolontariuszy. Świetlica mieści się przy ul. Madalińskiego 69 – przy metrze Pole Mokotowskie (w piątki jest możliwość zabrania dzieciaków na pobliską salę gimnastyczną oraz na Stadion Orlik). Grupa liczy zazwyczaj ok. 10-15 dzieci.

Poszukujemy wolontariuszy, którzy zdecydują się prowadzić zajęcia (dokładne dni i godziny do ustalenia) od kwietnia do czerwca. Dobra wiadomość dla gapowiczów, którym brakuje ważnych ECTSów – możecie sobie tym wolontariatem zaliczyć praktyki studenckie!

Liczymy na Wasze zgłoszenia, ponieważ świetlicy grozi zamknięcie z powodu braku osób chętnych do pomocy!
Aby się zgłosić wystarczy wysłać nam wiadomość: wolontariat[at]uw.edu.pl (czekamy na Wasze maile do niedzieli, 05.04, do godziny 23:59).

PS. Poszukiwana jest również osoba o lekkim piórze, która pomoże Fundacji uzupełnić stronę internetową o nowe treści (możliwość wolontariatu zdalnego).