Parada Seniorów i Piknik Pokoleń- zostań wolontariuszem!

• 23 sierpnia 2017

Weź udział w wspaniałym wydarzeniu i nawiąż niesamowite międzypokoleniowe znajomości w atmosferze zabawy! Zgłoś się do wolontariatu w trakcie Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali 2017” i Pikniku Pokoleń. To największe w Polsce wydarzenie senioralne organizowane jest przez Fundację Zaczyn już 2 września 2017 roku.

Wolontariusze w trakcie wydarzenia będą między innymi:

• pomagali seniorom biorącym udział w Paradzie i Pikniku,
  • udzielali seniorom wszelkich niezbędnych informacji,
  • wspierali pracę poszczególnych stanowisk,
  • pomagali w przygotowaniu terenu Uniwersytetu Warszawskiego (Kampus Główny), gdzie odbywać się będzie Piknik Pokoleń,
  • wspierali opiekę nad artystami

Od wolontariuszy oczekujemy :

• dyspozycyjności 2 września w godzinach około 9-17 lub dłużej (do ustalenia),
  •  zaangażowania w organizację wydarzenia,
  • chęci do pracy w międzypokoleniowej grupie,
  •  sympatii i szacunku dla osób starszych.

Dla wszystkich wolontariuszy w dniu 30 sierpnia o godzinie 17.00 Fundacja Zaczyn przeprowadzi specjalne szkolenie, jeśli nie będziesz mógł/mogła wziąć w nim udziału daj znać- fundacja przygotuje dodatkowy termin szkolenia.

W zamian za Wasze zaangażowanie w przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia Fundacja oferuje:

• ciekawe międzypokoleniowe spotkania z wyjątkowymi osobowościami,
  • rozwijanie umiejętności współdziałania w międzypokoleniowych grupach,
  • całodzienne wyżywienie,
  • gadżety i prezenty.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku, 29 sierpnia 2017 roku, do godziny 15.00!

Jeśli jeszcze nie brałeś/brałaś udziału w inicjatywach proponowanych przez UCW, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza: