Otwarty Kampus – gra terenowa na UW!

• 22 marca 2019

Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do zespołu przygotowującego grę terenową po Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Chcemy wspólnie przetestować i zaktualizować grę stworzoną na podstawie internetowego przewodnika po Kampusie Głównym UW.

Gra terenowa będzie przeprowadzona podczas Dnia Otwartego UW. Jej celem jest zachęcenie potencjalnych kandydatów i kandydatek do eksplorowania przestrzeni Kampusu Głównego UW, odkrywanie jego zakamarków i ciekawych miejsc.

Jeżeli lubisz gry, chcesz lepiej poznać przestrzeń Kampusu UW, odnajdujesz się w roli mistrza gry – dołącz do nas!

Planujemy cztery spotkania, które odbędą się w Instytucie Kultury Polskiej UW (Krakowskie Przedmieście 26/28) w terminach:

• poniedziałki 1, 8, 15.04 w godz. 17:00-18:30 w sali 7
  • czwartek 25.04 w godz. 17:00-18:30 w sali 10

oraz realizację gry w czasie Dnia Otwartego UW, w sobotę 27 kwietnia w godz. 11:00 – 14:00.

Jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu gry wyślij swoje zgłoszenie na adres: wolontariat[at]uw.edu.pl do soboty 30 marca z dopiskiem „Otwarty Kampus”.

Jeśli jeszcze nie brałeś/brałaś udziału w proponowanym przez nas wolontariacie, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza: https://wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/

Adres przewodnika Otwarty Kampus: www.ok.uw.edu.pl.
Strona powstała w ramach Projektu Powiśle, realizowanego przez studentki i zespół specjalizacji Animacja Kultury w Instytucie Kultury Polskiej UW, we współpracy z Pracownią Otwierania Kultury (Centrum Cyfrowe). Od 2019 roku Projekt Powiśle jest współprowadzony przez Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW i Instytut Kultury Polskiej UW.

Related Akcje

event