OPS Praga Południe zaprasza do pracy z seniorami!

• 25 października 2016

Studiujesz psychologię, resocjalizację, socjologię lub podobny kierunek? Chcesz pracować z seniorami? Mamy dla Ciebie coś naprawdę ciekawego!

OPS Praga Południe stworzył program, który pomoże Ci jak najlepiej się do tego przygotować. Jest to około 200 godzin szkoleń i praktyk, które możesz rozłożyć sobie na cały rok. Wtedy na udział w projekcie przeznaczysz tylko 6 godzin w tygodniu.

Wachlarz korzyści jest niezwykle szeroki:

• zróżnicowane szkolenia (m.in. specyficzne problemy osób starszych, metody pracy grupowej z osobami starszymi, metody pracy indywidualnej z seniorem, komunikacja z osobami starszymi, komunikacja z chorym na demencję (metoda Teepy Snow i Montessori));
  • wsparcie indywidualne w czasie trwania projektu;
  • poznanie specyfiki pracy w instytucjach pomocy społecznej.

Poprzez udział w projekcie istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich.

Jeśli chcesz się zgłosić nie czekaj, napisz na wolontariat@uw.edu.pl do 1 listopada do godziny 23.59!

Related Akcje

event