Korki na Ochocie – zaangażuj się i wykorzystaj swoją wiedzę!

• 10 marca 2017

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota poszukuje ochotników i ochotniczek, którzy zrobią najlepszy użytek z wiedzy i umiejętności zdobywanych przez lata i podzielą się nimi z dzieciakami, które nie radzą sobie tak świetnie w nauce (oczywiście po Waszej interwencji zaczną! Wierzymy w to!).

Potrzebna jest pomoc w następujących zakresach:
– angielski na poziomie podstawówki (początki nauki języka)
– matematyka na poziomie gimnazjum

Korepetycje odbywają się raz tygodniu w domu ucznia lub w ochockich bibliotekach – to raczej nie dużo, biorąc pod uwagę korzyści, jakie uzyskają podopieczni OPS-u oraz satysfakcję z możliwości obdarowania dzieciaków i młodzieży swoją cenną wiedzą!

Bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń pod adres wolontariat[at]uw.edu.pl najpóźniej do piątku (17.03) do godziny 12:00 z informacją, która dziedzina nie jest Wam straszna.