Kongres Kultury / Patriotyzm w sieci

• 23 września 2016

Jesień obfituje w ciekawe wydarzenia i konferencje, dlatego dziś mamy dla Was aż dwie propozycje zaangażowania się w organizację eventów:

⇨ KONGRES KULTURY:

7-9 października w Pałacu Kultury i Nauki spotkają się przedstawiciele świata kultury, aktywiści, animatorzy i praktycy; aby debatować i wymieniać się opiniami na temat stanu kultury polskiej. Wolontariusze powinni być dostępni przez przynajmniej 6-7h w wybrane dni.
Przykładowe zadania, które czekają na Was podczas Kongresu Kultury:
– opieka nad poszczególnymi panelami i salami
– opieka nad stolikami tematycznymi
– dokumentacja fotograficzna wydarzenia
– wsparcie organizatorów w zakresie informacyjnym i logistycznym
– pomoc w działaniach promocyjnych
Ochotnicy w zamian za swoje zaangażowanie otrzymają wejściówki do różnych instytucji kultury oraz zaświadczenie. Oprócz tego będziecie mieli okazję wziąć udział w interesujących panelach dyskusyjnych i poznać wiele ciekawych ludzi zaangażowanych w działania kulturalne.

⇨ Patriotyzm w sieci. Projekt edukacyjno- filmowy:

3-4 październik w Teatrze Palladium (ul. Złota 9) odbędzie się konferencja dotycząca promowania postaw patriotycznych przy pomocy nowych mediów. Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane komunikacją w Internecie i promocją treści przy pomocy virali. Wolontariusze powinni być dostępni od 9 do 16.
Przykładowe zadania wolontariuszy podczas konferencji:
– opieka nad poszczególnymi panelami i salami
– opieka nad uczestnikami
– wsparcie organizatorów w zakresie informacyjnym i logistycznym
– pomoc w rejestracji uczestników
Ochotnicy w zamian za swoje zaangażowanie otrzymają wejściówki na różne koncerty i wydarzenia kulturalne oraz zaświadczenie. Oprócz tego będziecie mieli okazję wziąć udział w interesujących panelach dyskusyjnych i poznać wiele ciekawych specjalistów z zakresu marketingu internetowego i historycznego.

Jeśli chcesz zaangażować się w organizację jednego z tych wydarzeń napisz mail: wolontariat[at]uw.edu.pl najpóźniej do czwartku [29.09] do godziny 13:00 wraz z informacją, który event Cię zainteresował.