Informacja o trybie pracy UCW UW

• 11 marca 2020

[ENGLISH VERSION BELOW]
W związku z Zarządzeniem nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu informuje:

• Przełożone są wszystkie warsztaty, zajęcia, akcje wolontariackie odbywające się w siedzibie UCW od 11 marca do odwołania;
• Od 11 marca Biuro Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu nie przyjmuje interesantów. Nasi pracownicy dostępni są mailowo oraz telefonicznie w godzinach pracy Biura, czyli od 9.00 do 17.00;
• Bieżące informacje będą udostępniane na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook.

Tekst Zarządzenia jest dostępny tutaj – prosimy o zapoznanie się z treścią dokumentu.

W związku z trudną i dynamiczną sytuacją z góry dziękujemy za Państwa współpracę i wyrozumiałość. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem.

Dyrektor UCW UW
Katarzyna Żakowska

***
In connection with Order No. 50 of the Rector of the University of Warsaw of March 10, 2020, on preventing the spread of COVID-19 virus among the University of Warsaw community, we would like to inform you that:

• All workshops, classes and volunteer activities at the headquarters are postponed from March 11 until further notice;
• From March 11, the Volunteer Centre of the University of Warsaw will be closed for any guests. You can contact us by email (wolontariat@uw.edu.pl) and phone during VC UW working hours, from 9.00 AM to 5:00 PM;
• Current information will be posted on our website and Facebook.

Your health and safety are our priority.

Director of the Volunteer Centre of the University of Warsaw
Katarzyna Żakowska