Fundacja Dobra Sieć zaprasza do współpracy!

• 21 lipca 2016

Zapraszamy do współtworzenia portalu informacyjnego o stypendiach dla studentów! Dzięki temu dowiecie się o nich jako pierwsi i będziecie mogli podzielić się tą wiedzą z innymi studentami, którzy na pewno będą wam wdzięczni!

Fundacja Dobra Sieć poszukuje osób chętnych do pomocy przy:
• Tłumaczeniu ofert stypendialnych z innych języków (angielski, niemiecki)
• Promocji portalu i kampaniach informacyjnych o stypendiach
• Redagowaniu bazy stypendiów
• Wyzwanie dla ambitnych: istnieje możliwość publikacji artykułu dotyczącego własnych doświadczeń związanych z pozyskiwaniem stypendiów.

Chcesz poznać lub pogłębić swoją wiedzę o działaniu organizacji pozarządowej, sprawnie posługujesz się komputerem i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w pracy biurowej bądź tłumaczeniach? Zgłoś się!

Przewidywany czas trwania wolontariatu to minimum 30 dni w elastycznym wymiarze czasu (wybrane przez Ciebie dni i godziny, od poniedziałku do piątku między 9.00 a 17.00, około 10h tygodniowo). Miejsce to centrum Warszawy – ul. Marszałkowska 6/17. Oprócz wsparcia merytorycznego oraz wystawienia rekomendacji istnieje możliwość zaliczenia praktyk.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zgłoś się pod adres: wolontariat[at]uw.edu.pl do środy, 27 lipca, do godziny 13.
Osoby, które nie są zarejestrowane w bazie uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza.