Edukatorzy i pomocnicy Seniorów poszukiwani na Bielanach!

• 16 lutego 2016

Szukasz możliwości pożytecznego spędzenia czasu? Chcesz rozwijać w sobie empatię i umiejętność przekazywania wiedzy? A może po prostu odczuwasz potrzebę pomagania innym? Jeśli tak, to OPS Bielany ma ofertę w sam raz dla Ciebie.

Zostań edukatorem i pomóż dzieciom w nauce. Uczniowie są w różnym wieku (szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła średnia). Potrzebują pomocy w odrabianiu lekcji z następujących przedmiotów:

• języków: angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego
  • przedmiotów ścisłych: matematyka, chemia, fizyka
  • humanistycznych: geografia, historia, język polski.

Wystarczy tylko 60-90 min. w tygodniu. Godziny i miejsce spotkań możesz ustalić z koordynatorem z OPSu Bielany.

Zostań pomocnikiem osób starszych: zarówno w formie indywidualnych spotkań, jak i w Ośrodku Wsparcia dla Seniorów. Twoja pomoc jest potrzebna podczas codziennych czynności typu zakupy czy wizyta u lekarza, ale też może to być po prostu rozmowa, spacer i poświęcenie wolnej chwili drugiej osobie.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 23 lutego 2016 r. do 23:59 – wystarczy wysłać wiadomość na wolontariat[at]uw.edu.pl

Jeśli jeszcze nie brałaś/eś udziału w naszych rekrutacjach, wypełnij ankietę zgłoszeniową.