Dzień Otwarty UW – potrzebujemy Twojej pomocy!

• 16 kwietnia 2015

Zapraszamy do pomocy przy organizacji Dnia Otwartego UW!

25.04, w sobotę, Uniwersytet Warszawski otwiera swoje bramy dla maturzystów i wszystkich osób zainteresowanych studiami i działalnością naszej uczelni. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby to wydarzenie było kolejnym wspólnym sukcesem!

Wolontariuszki i Wolontariusze będą odpowiedzialni za zadania promocyjne i informacyjne oraz będą wspierać logistykę i organizację na Kampusie Głównym UW.

W zamian za swoją energię i czas, jaki poświęcisz w tym dniu otrzymasz zaświadczenie o wolontariacie, koszulkę/bluzę UW oraz oczywiście okazję do spędzenia soboty w świetnym towarzystwie i pozytywnej atmosferze!

Poszukujemy osób dyspozycyjnych w dniu 25.04 od godziny 10:00-16:00 (jeśli zgłosi się wystarczająca liczba osób, podzielimy Was na dwie grupy godzinowe), które są otwarte i komunikatywne – Waszym głównym zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów z uczestnikami wydarzenia – pozytywne nastawienie i entuzjazm to podstawa! :)

Jeśli chcesz wesprzeć UW w tym ważnym dniu – wyślij nam mail: wolontariat[at]uw.edu.pl najpóźniej do wtorku (22.04) do godziny 23:59!
(osoby, które jeszcze nie wypełniły ankiety wolontariusza, proszone są o uzupełnienie przed zgłoszeniem: https://wolontariat.uw.edu.pl/dla-wolontariuszy/)