Działaj z nami kreatywnie i aktywnie na Pradze!

• 15 marca 2019

Jest okazja do włączenia się w działania na warszawskiej Pradze.
Razem ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, pracującym z dzieciakami i młodzieżą z praskich podwórek zachęcamy do włączenia się w działanie na rzecz lokalnej społeczności!

1) Poszukiwane są osoby, które chciałby wesprzeć organizację niezwykłego wydarzenia, czyli Warszawskiego Dnia Młodych Umysłów, które odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia 2019 roku w Centrum Kreatywności Targowa. Pomoc potrzebna jest zarówno w trakcie samego wydarzenia, jak i przed. Jeśli chcesz pomóc w organizacji dużego wydarzenia, wesprzeć jego promocję, uruchomić swoją kreatywność oraz zdobyć wyjątkowe doświadczenie, to propozycja idealna dla Ciebie!

2) Zaangażować się można również w organizację animacji podwórkowych, czyli kreatywnego czasu po lekcjach dla dzieciaków z Pragi Północ. Jeśli masz czas popołudniami i w niektóre weekendy, jesteś osobą energiczną oraz lubisz niesztampowo i z wyobraźnią podchodzić do zajęć z młodszymi kolegami i koleżankami, to zgłoś się czym prędzej!

Animacje odbywają się dwa razy w miesiącu, w godzinach popołudniowych, w dni powszednie.

W zamian za wsparcie Stowarzyszenie oferuje:

• możliwość rozwijania umiejętności pracy z dziećmi i młodzieżą metodami warsztatowymi,
  • poznanie pracy metodą projektową,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • rozwój umiejętności osobistych,
  • zaświadczenie o wolontariacie z wyszczególnieniem konkretnych zadań i kształtowanych umiejętności oraz zdobytej wiedzy,
  • szkolenie z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • możliwość odbycia praktyk.

Dla aktywnych Wolontariuszy i Wolontariuszek Stowarzyszenie przygotuje również spacery szlakiem praskiego street artu, lub klimatycznymi zakamarkami warszawskiej Pragi.

Dyspozycyjność: stopień Twojego zaangażowania będziesz mógł/mogła indywidualnie ustalić z Koordynatorką Wolontariatu w Stowarzyszeniu.

Dla wszystkich chętnych wolontariuszy i wolontariuszek planowane jest spotkanie organizacyjne w dniu 22 marca o godzinie 17:00.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 20 marca 2019 roku do godz. 15:00. W zgłoszeniu zaznacz, którym działaniem jesteś zainteresowany/zainteresowana i napisz kilka słów o Twojej motywacji.
Wiadomość wyślij na adres wolontariat[at]uw.edu.pl

Jeśli jeszcze nie brałeś/brałaś udziału w proponowanym przez nas wolontariacie, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza:

Related Akcje

event