Budujemy domki dla miejskich kotów – dołącz do nas!

• 4 lutego 2019

Zapraszamy Was do udziału w warsztacie budowania zimowych budek (a właściwie rezydencji) dla kotów!

Kolejny raz możemy wspólnie zadbać o ciepło miejskich kotów, tym razem dzięki Makerspace@UW Inkubatora UW, we współpracy z Ministerstwem Finansów. W przyszłym tygodniu, pod okiem doświadczonego stolarza, powstaną drewniane kocie domki. Wasza pomoc będzie potrzebna przy składaniu, skręcaniu i ogólnym tworzeniu konstrukcji budki.

Na kiedy poszukujemy Wolontariuszek i Wolontariuszy?

12.02 w godzinach 17:00 – 20:00
i/lub
13.02 w godzinach 17:00 – 20:00

Gdzie będziemy budować budki?

Makerspace@UW Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego, która mieści się w budynku Wydziału Fizyki UW na Kampusie Ochota.

Kogo poszukujemy?

Dyspozycyjnych w podanych wyżej datach i godzinach Wolontariuszek i Wolontariuszy, o duszy konstruktorów, którzy nie boją się narzędzi i czują się dobrze w pracy manualnej. To najważniejsze! Będziemy dłubać, wbijać, sklejać i może nawet szlifować!
Jeśli lubisz koty tym lepiej :)

Dlaczego warto się zgłosić?

To wspaniała okazja do pożytecznego spędzenia zimowego popołudnia w pozytywnym gronie pracowników i studentów naszej uczelni!
Organizator zapewnia sprzęt niezbędny do wykonania budek oraz zaświadczenie o wolontariacie.

Jak się zgłosić?

Wyślij nam email pod adres: wolontariat[at]uw.edu.pl z informacją, w którym dniu chcesz i możesz się zaangażować.
Na zgłoszenia czekamy do piątku, 8.02 do godziny 9:00 rano. Nie polecamy jednak czekać do ostatniej chwili, bo liczba miejsc na ten wolontariat jest ściśle określona :)

Jeśli nie brałaś/brałeś jeszcze udziału w inicjatywach proponowanych przez UCW, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza: