5. URODZINY CNBCh – zaangażuj się!

• 9 marca 2018

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych kończy 5 lat!
Zapraszamy Was serdecznie do zaangażowania się w organizację urodzin tej jednostki.

Co, gdzie i kiedy?

➢ 23.03 w godzinach 9:00-17:00 (jeśli możesz zaangażować się tylko przez kilka godzin tego dnia – nie szkodzi, daj nam znać w zgłoszeniu) – wsparcie organizacyjne obchodów 5. Urodzin CNBCh (ul. Żwirki i Wigury 101 na Kampusie Ochota – tuż obok akademików). Zadania, jakie na Was czekają to m.in. wsparcie w udzielaniu informacji uczestnikom wydarzenia. Pomoc podczas organizacji prelekcji i debat (opieka nad sprzętem, wsparcie w organizacji sal i przebiegu konferencji). Dystrybucja materiałów konferencyjnych.

➢ 24.03 w godzinach 10:00-15:00 – pomoc w organizacji warsztatów tematycznych i edukacyjnych dla dzieci. CNBCh (ul. Żwirki i Wigury 101 na Kampusie Ochota – tuż obok akademików). Waszym głównym zadaniem będzie wsparcie prowadzących i pomoc w opiece nad małymi uczestnikami wydarzenia.

To wspaniała okazja, aby zaangażować się bezpośrednio w działanie na Uniwersytecie Warszawskim i zdobyć doświadczenie w organizacji wydarzeń. Wszyscy wolontariusze i wszystkie wolontariuszki otrzymają zaświadczenie o wolontariacie.

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: wolontariat[at]uw.edu.pl do czwartku (15.03) do godziny 9:00.
*** Jeśli jeszcze nie miałaś/eś okazji z nami współpracować wypełnij ankietę dostępną tutaj.