Zimowa Wałówka 4! Zbiórka Karmy na UW

Z okazji zbliżającej się zimy i nadchodzącego Dnia Wolontariusza Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu już po raz czwarty organizuje ZIMOWĄ WAŁÓWKĘ – czyli zbiórkę karmy dla zwierzaków! Tym razem partnerem akcji jest Zarząd Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 01.12 (piątek) do 15.01 (poniedziałek) czekamy na Was w biurze Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu – wystarczy przynieść puszkę lub chrupki aby uszczęśliwić bezdomne futerka!
To świetna okazja dla tych, którzy są zabiegani, mają mało czasu lub wiele zajęć (ewentualnie jedno i drugie), aby stać się wolontariuszem z okazji Dnia Wolontariusza!

Co jest najbardziej potrzebne?
– jedzenie dla kociąt (karma typu kitten)
– jedzenie dla kotów dorosłych i kocich seniorów
– jedzenie dla psów i psich seniorów
(wszystkie powyższe raczej lepszej, niż gorszej jakości /wyznajemy zasadę, że lepiej podarować mniej lepszej karmy, niż więcej takiej, która często szkodzi zwierzakom/)
– Zakraplacze na kleszcze (nie obroże i nie spraye!)

Gdzie przynieść podarunki dla futrzaków?
Siedziba Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu mieści się w BUWie (ul. Dobra 56/66), w głównej alei w głębi, za Galerią Plakatu. Czekamy na Was od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 17:00 i w piątki od 9:00 do 16:00. W razie problemów z trafieniem można do nas zadzwonić (22 5527204), na każde pytanie odpowiemy pod adresem e-mail: wolontariat[at]uw.edu.pl

Na naszą pomoc liczą aż dwie Fundacje:
Fundacja Zwierzochron: https://www.zwierzochron.pl
Fundacja Kocia Strefa Adopcyjna: https://www.kociastrefaadopcyjna.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału całą społeczność Uniwersytetu Warszawskiego (wraz z rodzinami, sąsiadami, znajomymi i znajomymi znajomych)!