Zorganizuj z nami kolejne Wielokulturowe Spotkanie na UW!

• 19 września 2022

Tradycyjnie, wraz z nadchodzącym rokiem akademickim wracamy z Wielokulturowymi Spotkaniami na UW | Multicultural Meetings at UW

Poszukujemy osób z UW, które chciałyby poprowadzić pierwsze tegoroczne spotkania o Polsce i polskiej kulturze.

Spotkanie może dotyczyć wybranego aspektu (np. tradycyjne polskie przepisy, kuchnia regionalna, język, sztuka, zwyczaje, ciekawe miejsca w Polsce etc.) albo być bardziej przekrojowe – wszystko zależy od Ciebie!

(tematy z poprzednich lat znajdziecie na stronie projektu: https://wolontariat.uw.edu.pl/polish-culture/)

Jeśli masz pomysł na prezentację (lub inną formę takiego spotkania, np. warsztat), dobrze znasz język angielski i chcesz podzielić się swoją kreatywnością i wiedzą z naszymi zagranicznymi studentkami i studentami zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. To również świetna okazja, aby poznać obcokrajowców studiujących na naszej uczelni, zostać częścią jednego z największych międzykulturowych działań na UW oraz aby poćwiczyć umiejętność wystąpień publicznych w języku angielskim!

Szczegóły:

• Idealna długość prezentacji/aktywności podczas spotkania to ok 1h + czas na pytania oraz dyskusję.
  • Termin: wybrane popołudnie (17:00-19:00) we wtorek lub czwartek w drugiej połowie października.
  • Jeśli sytuacja nam pozwoli, spotkania odbędą się offline w siedzibie UCW UW, która mieści się w gmachu BUWu (w razie dynamicznej sytuacji związanej z rozwojem pandemii, być może będziemy musieli zmienić spotkanie na format online).

Osoby, które zdecydują się zaangażować w przygotowanie Spotkania Wielokulturowego na UW otrzymają zaświadczenie o wolontariacie i pakiet gadżetów UW i UCW.

UCW zapewnia wsparcie merytoryczne oraz wsparcie techniczne w przygotowaniu i podczas spotkania (zarówno offline oraz w przypadku konieczności zmiany formatu na online).

Jeśli jesteś aktualnym studentem/studentką/osobą studiującą na UW i chcesz dołączyć do naszej Wielokulturowej Drużyny napisz do nas mail z krótkim zarysem Twojego pomysłu na tematykę spotkania oraz terminem, w którym jesteś dostępny/dostępna:

wolontariat[at]uw.edu.pl

(pod tym adresem mailowym również odpowiemy chętnie na wszelkie pytania )

Na zgłoszenia czekamy do piątku, 30.09, do godziny 13:00!

Uwaga! Liczba osób, które możemy zaangażować w organizację takiego wydarzenia jest ograniczona.

UWAGA! Jeśli nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety wolontariusza znajdującej się pod linkiem: https://wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/

Grafika podsumowująca informacje zawarte w ogłoszeniu