Zaangażuj się w wolontariat z Fundacją Habitat for Humanity Poland

• 1 marca 2021

Fundacja Habitat for Humanity Poland zaprasza ochotniczki i ochotników, którzy z radością i zapałem podejmą się czytania dzieciom bajek o współpracy, pomocy i działaniu. Poszukiwane są osoby, które posługują się biegle językiem polskim i/lub rosyjskim. Bajki będą czytane z podziałem na role na platformach internetowych przedszkolakom i uczniom klas I-III.
Jeśli praca z dzieciakami daje Ci satysfakcję, lubisz pracę z tekstem i uwielbiasz charakteryzację, a przy okazji chcesz przybliżyć wiedzę o warunkach mieszkaniowych na świecie najmłodszym, dołącz do naszej czytelniczej Fundacji Habitat for Humanity Poland.

Przed rozpoczęciem wolontariatu, zespół spotyka się na spotkanie organizacyjne i próby.
Można zaangażować się regularnie lub jednorazowo.

Fundacja zapewnia:
– Porozumienie wolontariackie
– Ubezpieczenie NNW
– Zaświadczenie o wolontariacie
– Dostęp do tutoriala online z interpretacji tekstu
– Zaproszenie na warsztaty i spotkania integracyjne wolontariuszy
– Gadżety wolontariusza
Każdy uczestnik otrzyma wersję pdf książki „Bezpieczne domy, przyjazne miasta”.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz do Koordynatorki ds. Wolontariatu Fundacji Habitat for Humanity Poland: Marta Łochowska mlochowska@habitat.pl
Rejestracja przez formularz: