Wolontariat Wielokulturowy Online | Multicultural Volunteering Online

 • 23 marca 2020

[ENGLISH VERSION BELOW]

DZIAŁANIE W ROKU AKADEMICKIM 2019/20 ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE (jeśli chcesz otrzymać e-zaświadczenie o udziale, zajrzyj do grupy na FB)

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Wolontariacie Wielokulturowym Online!

W czasie, w którym nie powinniśmy spotykać się z innymi ludźmi „twarzą w twarz”, możemy nadal poznawać nowych znajomych i zdobywać pożyteczne umiejętności za pomocą narzędzi, jakie daje nam technologia.

To świetna okazja, aby nauczyć się nowego języka, podszkolić angielski (lub inny język, który znacie i przyda Wam się praktyka), dowiedzieć się czegoś o różnych kulturach i poznać studentów i studentki, z którymi znajomość może przetrwać poza czasy nie-wychodzenia-z-domu :)

Działanie jest bardzo proste:

 • Wypełnij Ankietę Wolontariusza: KLIKNIJ TUTAJ
  (ATTENTION! If you don’t speak Polish – please fill in the English version of the volunteer form. It will facilitate our work – thank you!)
 • UCW w odpowiedzi wyśle Ci link do tabelki, w której będzieszmógł/mogła wpisać swoją dyspozycyjność lub dopisać się do kogoś z kim chciałbyś/chciałabyś pogadać.
 • Następnie dołącz do grupy na FB, do której również dostaniesz link od UCW.
 • Sprawdzaj posty wrzucane przez UCW, w których będziemy aktualizować pary i grupy rozmówców, abyście mogli i mogły wymienić się danymi do kontaktu w prywatnych wiadomościach i ustalić szczegóły spotkania on-line.
 • W umówionym terminie, na uzgodnionym komunikatorze spotkajcie się, aby wspólnie dowiadywać się nowych rzeczy i wspierać wzajemnie w tych specyficznych czasach!

Sugestie, prośby i pytania dotyczące działania grupy można przesyłać na adres: wolontariat[at]uw.edu.pl (Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-16:30).

UWAGA!
Jesteś z innej uczelni niż UW i WUM? KLIKNIJ TUTAJ

Życzymy dobrej zabawy i zdobycia nowych umiejętności!


***

THIS ACTIVITY IS ALREADY CLOSED FOR THE ACADEMIC YEAR 2019/20 (if you want to receive e-certificate of participation check the FB group for further information)

We would like to invite you to take part in the Multicultural Volunteering Online!

This is a great possibility to learn a new language, improve Polish (or another language that you know and would like to practise), learn about different cultures and meet students, with whom friendship may last beyond the not-leaving-home-times :)

It is very simple to engage:

 • Fill in the Volunteer Form: CLICK HERE
  (UWAGA! Jeśli mówisz po polsku – bardzo prosimy o wypełnienie formularza w polskiej wersji językowej. Ułatwi nam to pracę – dziękujemy!)
 • In response VC UW will send you a link to the table in which you will be able to enter your availability or match with someone you would like to talk to.
 • Join the FB group, VC UW will also provide you with the link.
 • Check updates posted by VC UW, where we will update pairs and groups so that you can exchange contact details in private messages and arrange online meeting details :)
 • On the agreed date, meet each other online to learn new things and support each other in these unusual times!

Suggestions, requests and questions about the group can be sent to the following address: wolontariat[at]uw.edu.pl (We reply to messages from Monday to Friday 9AM-4:30PM).

ATTENTION!
Are you from universities other than the University of Warsaw and the Medical University of Warsaw? CLICK HERE

Have fun and gain new skills!