Włącz się w świętowanie Imienin Fryderyka Chopina z Muzeum UW!

• 23 lutego 2023

Jeśli 5 marca macie wolne popołudnie to wspólnie z Muzeum UW zapraszamy Was do zaangażowania się w organizację dorocznego koncertu z okazji Imienin Fryderyka Chopina.

Zadania, które na Was czekają to:

• pomoc przy opiece nad wykonawcami,
  • kierowanie ruchem,
  • udzielanie podstawowych informacji,
  • rozdawanie programów koncertu,
  • bieżące wspieranie organizatorów.

Kiedy? Niedziela, 5 marca godz. 16:30-19:45

Gdzie? Auditorium Maximum, Kampus Główny UW
Szkolenie przygotowujące odbędzie się w dniu wydarzenia o godz. 16:30, tuż przed tym zanim ruszycie do Waszych zadań.

Jeśli zdecydujecie się zaangażować się we wsparcie wydarzenia otrzymacie zaświadczenie o wolontariacie oraz gadżety Uniwersytetu Warszawskiego.

Nabór został zakończony.

By włączyć się w organizację koncertu z okazji Imienin Fryderyka Chopina, wyślijcie do nas email (wolontariat[at]uw.edu.pl), w tytule wiadomości wpisując „Imieniny Fryderyka Chopina”.

Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 2 marca do godziny 12:00, ale nie warto czekać do ostatniej chwili, by ta okazja Was nie ominęła!

UWAGA! Jeśli nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety wolontariusza znajdującej się pod linkiem: https://wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/