Konferencja THE Europe Universities Summit – zdobądź cenne doświadczenie jako wolontariusz(ka)

• 1 czerwca 2023

Szukasz okazji do zdobycia cennego doświadczenia i zaangażowania się w coś wartościowego? Zapraszamy Cię na konferencję THE Europe Universities Summit.

Termin: 3–5 lipca 2023 r.
Lokalizacja: Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego

Eksperci i uczestnicy będą dyskutować o kluczowej roli, jaką uniwersytety i instytucje szkolnictwa wyższego odgrywają w odbudowie, zjednoczeniu i rozwoju społeczeństw zarówno w Europie, jak i na całym świecie. W obliczu wielu wyzwań, przed którymi stoi obecnie świat, szczególnie ważne jest to, aby instytucje szkolnictwa wyższego podjęły działania w tym zakresie.

Jako wolontariusz(ka) podczas THE Europe Universities Summit nie tylko będziesz mieć możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wywarcia pozytywnego wpływu na otaczającą Cię rzeczywistość, ale także otrzymasz kilka konkretnych korzyści. Obejmują one:

• bezpłatne uczestnictwo w konferencji, co daje Ci możliwość nawiązania kontaktów z uczestnikami i ekspertami z całego świata;
  • certyfikat udziału w organizacji międzynarodowej konferencji, który może być cennym dodatkiem do Twojego CV;
  • zestaw gadżetów, w tym koszulkę;
  • przekąski i napoje;
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie organizacji wydarzeń, komunikacji i pracy zespołowej, co może przydać się w wielu obszarach Twojego życia.

Pomoc wolontariuszy będzie potrzebna w trzech obszarach:

• stanowisko rejestracyjne – wydawanie identyfikatorów i pakietów powitalnych, w razie potrzeby przekazywanie ekspertom numerów taksówek, przypominanie mówcom o wydarzeniach towarzyszących itp.
  • sala konferencyjna – przygotowanie sceny, sprawdzanie identyfikatorów, przekazywanie mikrofonów podczas sesji Q&A itp.
  • logistyka – wskazywanie kierunku gościom na terenie kampusu i w okolicy; przekazywanie informacji dot. konferencji itp.

Times Higher Education i Uniwersytet Warszawski poszukują wolontariuszy, którzy:

• bardzo dobrze znają język angielski, co najmniej na poziomie C1. Wynika to z tego, że głównym językiem używanym na konferencji będzie angielski, a od wolontariuszy będzie wymagane komunikowanie się z uczestnikami i ekspertami z całego świata;
  • studentami, doktorantami lub absolwentami Uniwersytetu Warszawskiego;
  • mogą zaangażować się w działalność wolontariacką przez przynajmniej 2 przedziały czasowe w okresie od 3 do 5 lipca wskazane w formularzu;
  • wezmą udział w spotkaniu organizacyjnym 16 czerwca w godzinach 14:00–15:30 w Bibliotece Uniwersyteckiej, ul. Dobra 56/66 (Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW – parter, wejście obok Galerii Plakatu z plakatem THE Summit na drzwiach).

Osoby zainteresowane wolontariatem podczas THE Europe Universities Summit prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 15 czerwca. Organizatorzy skontaktują się z każdą osobą, która przesłała zgłoszenie, w sprawie przyjęcia na wolontariat i dalszych kroków. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona.

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby dorzucić swoją cegiełkę do działań na rzecz zmian i jednocześnie zdobądź cenne doświadczenie – zgłoś się do wolontariatu podczas THE Europe Universities Summit już dziś!

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie wydarzenia (link).