Złap formę i działaj online!

• 2 kwietnia 2020

Mimo sytuacji, w której teraz wszyscy jesteśmy, staramy się wraz z aktywnymi studentami i studentkami nie zwalniać tempa oraz planować kolejne działania, w których przygotowanie możecie włączyć się już teraz, a finał wspólnej pracy odbędzie się, kiedy będzie już to możliwe.

Tuż przed sesją zimową wspieraliśmy działanie studentów i studentek Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pt. „Złap formę”. Przyszli farmaceuci, dietetycy czy analitycy medyczni promowali wśród swoich rówieśników badania profilaktyczne i zdrowy tryb życia. Od jakiegoś czasu intensywnie pomagamy przygotować kolejną odsłonę działania, zapraszając do współtworzenia i pomocy Was, czyli społeczność Uniwersytetu Warszawskiego. Chcemy także, aby to działanie stało się inspiracją dla kolejnych inicjatyw studentów i studentek obu uczelni.

Jeżeli:

• interesujesz się kreatywnym promowaniem ważnych kwestii społecznych,

• zgadzasz się, że badania profilaktyczne powinny być ważne również dla młodych ludzi,

• chciałbyś /chciałabyś działać w bardzo różnorodnym zespole, poznać studentów i studentki nie tylko z innych kierunków, ale i uczelni,

• interesujesz się kampaniami społecznymi i/lub akcjami ambientowymi (lub chcesz dowiedzieć się co to właściwie jest :) ),

• chcesz zdobyć umiejętności pracy zespołowej, komunikacji, tworzenia treści, zarządzaniem profilem w mediach społecznościowych,

dołącz do naszego zespołu i wesprzyj nas w tworzeniu komunikacji, promocji lub innych działań związanych z projektem.

W najbliższym czasie będziemy działać zdalnie – to zrozumiałe. Ale nie martw się! Obmyśliliśmy plan na integrację i system, w którym będziecie mogli się wzajemnie poznać.

Aby wziąć udział w tym unikalnym projekcie, obudzić w sobie kreatywność i zdobyć nowe kompetencje, napisz do nas na adres wolontariat[at]uw.edu.pl.

W swoim zgłoszeniu odpowiedz na pytanie dlaczego chcesz wziąć udział w projekcie “Złap formę” i w jakim obszarze chciałbyś/chciałabyś działać w zespole. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 9 kwietnia (czwartek)  2020 roku , do godziny 15:00.

Ważne! Ze wszystkimi chętnymi, przed dołączeniem do zespołu będziemy chcieli porozmawiać online. Po wysłaniu zgłoszenia sprawdzaj swoją skrzynkę, żeby nie przegapić maila od nas z propozycją spotkania online. Indywidualnie ustalimy godzinę oraz komunikator :)

UWAGA! Jeśli jeszcze nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety: wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/

Projekt został dofinansowany ramach Laboratorium Pomysłów Inkubatora UW