Wolontariusze UW solidarni z Ukrainą / UW Volunteers in solidarity with Ukraine

[EN BELOW] Jeżeli chcesz zaangażować się w działania społeczności Uniwersytetu Warszawskiego na rzecz Ukrainy, ale nie wiesz jakie inicjatywy potrzebują aktualnie wsparcia, dołącz do dedykowanej bazy wolontariuszek i wolontariuszy.

Kiedy pojawi się możliwość zaangażowania w działanie pomocowe zgodne z Twoją deklaracją, przekażemy Twój kontakt do koordynatorów danej inicjatywy na Uniwersytecie Warszawskim.
Jednocześnie prosimy o cierpliwość. Pomoc wolontariuszek i wolontariuszy potrzebna będzie długofalowo, nie tylko w pierwszych dniach sytuacji kryzysowej.

Fromularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/WR3Qup2ER2FbaNYr7

Pytania prosimy kierować na: wolontariat[at]uw.edu.pl

INFORMACJA DLA JEDNOSTEK UW

Jednostki UW poszukujące wolontariuszek i wolontariuszy do swoich inicjatyw, prosimy o kontakt mailowy: wolontariat[at]uw.edu.pl. W wiadomości prosimy zawrzeć informację o charakterze realizowanej akcji oraz zadaniach dla ochotniczek i ochotników.

Zespół Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Warszawskiego


If you want to engage in the UW activities for Ukraine and you don’t know how to do this, join our dedicated database of volunteers. When there is an opportunity to engage in an activity you selected in the form, we will forward your contact to the coordinators of this UW initiative.
VC UW asks for your patience. Volunteers’ help will be needed in the long term, not only in the first days of the crisis situation.

Application form: https://forms.gle/WR3Qup2ER2FbaNYr7

In case of questions please contact: wolontariat[at]uw.edu.pl

The Voluteer Centre of the University of Warsaw