Zróbmy razem film ważny społecznie!

• 20 grudnia 2019

Razem z Fulltura – Stowarzyszenie Form Twórczych oraz Fundacją Normalna Przyszłość zapraszamy Cię do udziału w filmowym projekcie „WolontariART – zróbmy razem film”. Dołącz do jednego z czterech niezwykłych zespołów, które stworzą film o tematyce społecznej.
Jeśli chcesz działać twórczo i włączyć się w proces powstawania filmu, a przy okazji chcesz poruszać ważne kwestie społeczne, to propozycja idealna dla Ciebie! Razem z pozostałymi członkami i członkiniami zespołu weźmiesz udział w warsztatach filmowych, konsultacjach eksperckich, działaniach na planie filmowym i post-produkcji. Nie musisz mieć doświadczenia, liczyć się twoje zaangażowanie kreatywność, odpowiedzialność i uczęszczanie na spotkania zespołu.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 10 stycznia 2020 roku, w siedzibie Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu (BUW, ul. Dobra 56/66), w godzinach 17:30 – 19:30.

Kolejne spotkania zespołu projektowego planowane są na: 24.01, 31.01, 28.02, 13.03, 17.04, 8.05, 22.05, w godzinach 17:30-19:30.

Zaplanowane są również spotkania warsztatowe, w dniach: 11.01, 25.01, 1.02, 29.02, 14.03, 18.04, 9.05, 23.05.

A w zamian za zaangażowanie:

• rozwiniesz szereg kompetencji, od pracy zespołowej, po promocję produkcji filmowej, a wszystko zostanie potwierdzone specjalnym certyfikatem,
  • poznasz młodych i zaangażowanych ludzi o podobnych zainteresowaniach,
  • weźmiesz udział w kilkunastu spotkaniach i warsztatach. W ich trakcie przejdziesz wraz z zespołem ścieżkę twórczą od idei, przez rozwój pomysłu i jego realizację, oraz poznanie w praktyce całego procesu twórczego, pod okiem fachowców i przy ich wsparciu merytorycznym.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 9 stycznia 2020 roku, do godziny 11:00. Wyślij je na adres wolontariat[at]uw.edu.pl
Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, ale nie możesz wziąć udziału w spotkaniach w wybranych terminach, napisz do nas!

Jeśli jeszcze nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety: www.wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/

Fulltura – Stowarzyszenie Form Twórczych  w partnerstwie z Fundacją Normalna Przyszłość realizują projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, realizowany dla osi priorytetowej: I. Osoby młode na rynku pracy dla działania: 1.4 Młodzież solidarna w działaniu, pn. „WolontariART – młodzi artyści już nie egoiści”.