Zostań animatorką/animatorem w Strefie Małego Kibica

• 18 stycznia 2018
Fundacja ONICO poszukuje wolontariuszki i wolontariuszy Strefy Małego Kibica, która funkcjonuje podczas meczów ONICO Warszawa rozgrywanych na warszawskim Torwarze.
Planowane terminy działania Strefy Małego Kibica to: 3.02.2018, 18.02.2018, 3.03.2018, 24.03.2018 oraz 8.04.2018. Wszystkie terminy to niedziele. Strefa działać będzie w godzinach popołudniowych (od około godziny 13.00 do godziny 19.00)
W dniu 31 stycznia 2018 (środa) o godzinie 16.30 planowane jest spotkanie organizacyjne dla chętnych wolontariuszy i wolontariuszek.
Fundacja podejmuje swoje działania, aby uatrakcyjnić i umilić czas dzieciom, które wspólnie z rodzicami przychodzą na mecze.
Strefa Małego Kibica podzielona jest na dwa sektory: sektor malowania twarzy oraz sala zabaw, w której mogą przebywać dzieci, które ukończyły 5 lat podczas, gdy ich rodzice oglądają mecz.
Zadania dla wolontariuszy i wolontariuszek:
  • malowanie twarzy;
  • nadzorowanie dzieci podczas wykonywania prac plastycznych;
  • proponowanie dzieciom konkretnych działań plastycznych;
  • animacje;
  • nadzorowanie dzieci w czasie zabaw ruchowych;
  • wspólna gra w gry planszowe;
  • rozdawanie balonów i ulotek informacyjnych o Fundacji;
Od wolontariuszy i wolontariuszek oczekujemy odpowiedzialnego podejścia do bezpieczeństwa dzieci i rzetelnego wywiązywania się z powierzonych zadań.
Fundacja ze swojej strony zapewnia:
  • wszystkie odpowiednie materiały do przeprowadzenia animacji,
  • koszulki dla wolontariuszy i wolontariuszek,
  • napoje (ciepłe, zimne),
  • przekąski (zapiekanki, popcorn),
  • zaświadczenia o odbyciu wolontariatu,
a przede wszystkim dobrą atmosferę współpracy oraz opiekę doświadczonego w opiece nad dziećmi koordynatora.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 stycznia (wtorek) do godziny 15.00. Jeśli jesteś zainteresowany/a skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail wolontariat@uw.edu.pl
Jeśli jeszcze nie brałeś/brałaś udziału w naszych rekrutacjach wypełnij formularz wolontariusza/wolontariuszki

Related Akcje

event