Zorganizuj z nami Wielokulturowe Spotkanie na UW online!

• 14 września 2020

Wraz z nadchodzącym rokiem akademickim wracamy z Wielokulturowymi Spotkaniami na UW (Multicultural Meetings at UW) – tym razem w wersji online.
W poprzednich latach udało nam się zorganizować wiele niezwykle ciekawych spotkań o różnych kulturach i krajach, dlatego znów zapraszamy do dołączenia do naszej Wielokulturowej Drużyny!
Zeszłoroczna seria spotkań o Polsce i kulturze polskiej:

Obecnie poszukujemy osób, które chciałyby poprowadzić pierwsze tegoroczne spotkania o Polsce i polskiej kulturze.
Spotkanie może dotyczyć wybranego aspektu (np. tradycyjne polskie przepisy, kuchnia regionalna, język, sztuka, zwyczaje, ciekawe miejsca w Polsce etc.) albo być bardziej przekrojowe – wszystko zależy od Ciebie!
Jeśli masz pomysł na prezentację online (lub inną formę takiego spotkania, np. warsztat online), dobrze znasz język angielski i chcesz podzielić się swoją kreatywnością i wiedzą z naszymi zagranicznymi studentami zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.
Szczegóły:
Idealna długość prezentacji/aktywności podczas spotkania: 1h-1,5h.
Termin: na przykład wybrane popołudnie w drugiej połowie października.

Osoby, które zdecydują się zaangażować w przygotowanie Spotkania Wielokulturowego na UW otrzymają zaświadczenie o wolontariacie oraz pakiet gadżetów UCW.
UCW zapewnia wsparcie merytoryczne oraz wsparcie techniczne w przygotowaniu i podczas spotkania online.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej Wielokulturowej Drużyny napisz do nas mail z krótkim zarysem Twojego pomysłu na temat spotkania oraz terminem, w którym jesteś dostępny/dostępna:

wolontariat[at]uw.edu.pl

(pod tym adresem mailowym również odpowiemy chętnie na wszelkie pytania :) )
Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 27.09 do godziny 23:59!
Uwaga! Liczba osób, które możemy zaangażować w organizację takiego wydarzenia jest ograniczona.

Jeśli jeszcze nie brałaś/brałeś udziału w inicjatywach UCW, przed wysłaniem zgłoszenia uzupełnij formularz wolontariusza: