Zimowa Wałówka 6! Zbiórka Karmy dla Kotów i Psów

• 4 grudnia 2019

Przynieś karmę do jednego z punktów zbiórki i przygotuj z nami Zimową Wałówkę. Wspólnie napełnimy miski bezdomnych futerek. Czekamy na Was do 27 stycznia.
Weź udział w Zimowej Wałówce, aby pomóc zwierzętom. W jaki sposób? Możliwości jest wiele i są bardzo proste! Możesz dołączyć do zbiórki i przekazać puszkę, chrupki lub preparat na kleszcze dla zwierzaków z fundacji albo wziąć udział w warsztatach i stworzyć zabawkę dla psów ze schroniska.

To już szósta odsłona zimowej akcji Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu.
Co zbieramy?
● Karmę dla kociąt (karma typu kitten)
● Karmę dla kotów dorosłych i kocich seniorów
● Karmę dla szczeniąt
● Karmę dla psów i psich seniorów
(wszystkie powyższe raczej lepszej, niż gorszej jakości; wyznajemy zasadę, że lepiej podarować mniej lepszej karmy, niż więcej takiej, która często szkodzi)
● Zakraplacze na kleszcze (nie obroże i nie spraye)

Punkty zbiórki
Wspólnie z Samorządem Studentów UW oraz studentami i studentkami z warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji przygotowaliśmy kilka punktów zbiórki:
● BUW (główny punkt zbiórki): siedziba Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu w BUWie (ul. Dobra 56/66) na parterze za Galerią Plakatu (od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-17:00, w piątki w godz. 9:00-16:00)
● Kampus Główny: Zarząd Samorządu Studentów UW (korytarz na parterze) ul. Krakowskie Przedmieście 24 (godz. 8:00-21:00)
● Kampus Ochota: Wydział Biologii (korytarz przy szatni) ul. I. Miecznikowa 1
● Warszawski Uniwersytet Medyczny: Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Stefana Banacha 1

Pytania możecie zadawać telefonicznie: 22 552 72 04 lub mailowo: wolontariat[at]uw.edu.pl.
Przynosząc karmę pomagasz:
Fundacji Zwierzochron: zwierzochron.pl
Fundacji Kocia Strefa Adopcyjna: kociastrefaadopcyjna.pl

Dodatkowo w ramach akcji przeprowadzimy warsztaty z tworzenia zabawek dla zwierząt ze schroniska. O szczegółach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Zimowej Wałówce całą społeczność Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (wraz z rodzinami, sąsiadami, znajomymi i znajomymi znajomych)!

Szukamy czworonożnych influencerów!
Wasze zwierzaki również mogą wesprzeć naszą akcję. Zrób zdjęcie swojego psa lub kota, wstaw na instagrama i oznacz @ucw_uw i dodaj #ZimowaWałówka.
Dzięki temu okażesz poparcie dla naszej akcji i pomożesz nam dotrzeć z informacją do większej liczby osób. A więcej osób, to więcej karmy, czyli więcej szczęśliwych psów i kotów!
Wierzymy w moc uroku Waszych czworonogów :)
Oznaczone zdjęcia udostępnimy na naszym profilu.

Partnerzy:
Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego