Zaangażuj się w Big Book Festival!

• 13 sierpnia 2020

Wraz z Fundacją „Kultura nie boli” zachęcamy Was do włączenia się w organizację wyjątkowego wydarzenia – Big Book Festival. Weźcie udział w ósmej już edycji literackiego święta wypełnionego spektaklami, zaskakującymi debatami czy relaksującym czytaniem na trawie i poznajcie je od podszewki.

Kiedy i gdzie?
28-30 sierpnia, Warszawa (Mokotów)

Zadania dla Ochotników i Ochotniczek:

• wsparcie organizacyjne podczas festiwalu (np. pomoc w rozstawieniu scenografii, wsparcie studia festiwalowego, dbanie o przestrzeganie zasadach sanitarnych, pomoc przy organizacji publiczności, wsparcie prowadzących spotkania i debaty)
  • witanie oraz obsługa informacyjna uczestników i gości festiwalu

WAŻNE!
Organizatorzy do współpracy zapraszają osoby pełnoletnie i dyspozycyjne w dniach 28-30 sierpnia (mogą być też pojedyncze dni, ale zawsze pełne, tj. od 10 do 22-23).
Mile widziane osoby lubiące literaturę!

Wolontariusze i wolontariuszki zostaną zaproszeni na szkolenie przygotowujące, które potrwa ok. 2 godzin i odbędzie się w Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21.
Dwa terminy do wyboru: 20 lub 24 sierpnia, godz. 18:00. Obecność obowiązkowa.

Organizatorzy zapewniają:

• prezenty książkowe,
  • zaświadczenie o wolontariacie,
  • ubezpieczenie NNW,
  • środki ochronne (całość wydarzenia będzie przebiegać zgodnie z reżimem sanitarnym),
  • poczęstunek,

a przede wszystkim niezapomniane doświadczenie i możliwość poznania od kuchni jednego z najważniejszych festiwali książek w Europie!

Masz chęć dołączyć do grona wolontariuszy? Napisz wiadomość na adres wolontariusze[at]big-book.pl
Zgłoszenia można przesyłać do czwartku, 20 sierpnia 2020 roku.

Pamiętaj, że wszelkie kontakty międzyludzkie niosą ze sobą ryzyko, dlatego bardzo prosimy o dokładne przemyślenie decyzji o zaangażowaniu się. Gorąco Was zachęcamy do wsparcia różnych wydarzeń i inicjatyw, jednak ważne jest, aby pomagać odpowiedzialnie i bezpiecznie, w trosce o siebie i innych.

Jeśli jeszcze nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, zachęcamy Cię do wypełnienia ankiety wolontariusza. Dzięki temu będziemy mogli przesyłać Ci powiadomienia o podobnych inicjatywach.