Włącz się w Noc Muzeów na UW

• 4 maja 2022

Już w sobotę, 14 maja na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się kolejna Noc Muzeów, więc jeśli macie chęci i trochę czasu to zachęcamy Was do dołączenia do wydarzenia jako Wolontariuszki i Wolontariusze:

• MUZEUM UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Lokalizacja: Kampus Główny UW, Krakowskie Przedmieście 26/28

Termin: sobota, 14 maja, godz. 17:00 – 1:00

Zadania: pomoc przy koordynacji gier i warsztatów, wsparcie przy kierowaniu publicznością, pomoc przy opiece nad wydarzeniami towarzyszącymi, bieżące wspieranie organizatorów/prowadzących

Obowiązkowe szkolenie dla Ochotniczek i Ochotników odbędzie się 14 maja o godz. 17.

Organizatorzy oferują: gadżety uniwersyteckie, przekąski i napoje, bluzę uniwersytecką z prośbą o jej noszenie w trakcie wydarzenia (w zgłoszeniu prosimy o podanie potrzebnego rozmiaru) oraz zaświadczenie wolontariackie.

• BIBLIOTEKA UNIWERSYTECKA

Lokalizacja: ul. Dobra 56/66
Termin: sobota, 14 maja 2022r., godz. 18:00-00:00

BUW poszukuje osoby mówiącej w języku ukraińskim, która informowałaby gości o atrakcjach zorganizowanych tego dnia w Bibliotece i o możliwości nocnego zwiedzania Ogrodów BUW. Hasło tegorocznej edycji brzmi „BUW, naturalnie”.

Przed rozpoczęciem wydarzenia, czyli o godz. 18 planowane jest krótkie szkolenie wprowadzające.

W ramach podziękowania za zaangażowanie się we wsparcie wydarzenia, Wolontariusz/ka otrzyma zaświadczenie o wolontariacie oraz zestaw gadżetów BUW.

________

Idealne cechy Ochotniczek i Ochotników: otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie (nawet w późnych godzinach wieczornych).

Jeśli chcesz włączyć się w organizację Nocy Muzeów na UW, prześlij do nas wiadomość na adres wolontariat[at]uw.edu.pl z informacją, w którym miejscu chcesz się zaangażować. Pamiętaj, by decydując się na wolontariat w Muzeum UW podać również rozmiar bluzy!

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 10 maja do godziny 23:59.

Włącz się w znakomitą atmosferę Nocy Muzeów i poznaj to wydarzenie od kuchni!

Jeśli nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety wolontariusza: https://wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/