Międzynarodowa Konferencja na UW – dołącz do organizacji!

• 25 stycznia 2019

W ZWIĄZKU Z DUŻĄ LICZBĄ ZGŁOSZEŃ – REKRUTACJA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

Na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się prestiżowa, międzynarodowa konferencja, a Wy możecie zostać częścią zespołu wspierającego jej organizację! To świetna okazja, aby poćwiczyć umiejętność konwersacji w języku angielskim z przedstawicielami uczelni z całej Europy oraz aby dowiedzieć się jak na naszym Uniwersytecie wygląda organizacja tak dużego wydarzenia!

Konferencja 2019 European Learning & Teaching Forum – Towards successful learning: Controversies and common ground organizowana przez The European University Association (EUA).

Kiedy będzie potrzebna Wasza pomoc?
13.02 w godzinach 15:00 – 20:00 (brak wolnych miejsc – można się dopisać do listy rezerwowej)
14.02 w godzinach 8:30 – 17:30 (ostatnie miejsca)
15.02 w godzinach 9:00 – 15:00 (ostatnie miejsca)

(Nie musisz angażować się we wszystkie dni, jednak ważne abyś mógł/mogła być z nami w danym dniu od początku do końca, we wskazanych godzinach)

Gdzie odbędzie się konferencja?
Kampus Centralny UW
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

W czym będą pomagać wolontariusze i wolontariuszki?

• Pomoc w przygotowaniu i dystrybucji materiałów konferencyjnych.
• Pomoc w rejestracji uczestników Forum.
• Udzielanie informacji uczestnikom podczas konferencji.
• Wsparcie organizacyjne w salach wykładowych i podczas poszczególnych wykładów i sesji konferencyjnych.

Jakie cechy i umiejętności powinni posiadać wolontariusze i wolontariuszki?

• Bardzo dobra znajomość angielskiego oraz umiejętność swobodnego posługiwania się tym językiem w mowie.
• Otwartość i komunikatywność.
• Pozytywne nastawienie.
• Dobra organizacja własnej pracy i uważność.
• Odpowiedzialność!

Dlaczego warto się zaangażować?

• Podszkolisz umiejętność komunikacji w języku angielskim.
• Zdobędziesz doświadczenie w organizacji dużego, międzynarodowego wydarzenia.
• Poznasz wiele osób z naszej i innych europejskich uczelni.
• Otrzymasz zaświadczenie o wolontariacie organizowanym na Uniwersytecie Warszawskim.
• Otrzymasz pakiet gadżetów UW (w tym uniwersytecką bluzę)!

Organizatorzy zapewniają również lunch oraz napoje podczas wydarzenia dla wszystkich wolontariuszy i wolontariuszek.

Jak się zgłosić?
Prześlij nam e-mail pod adres wolontariat[at]uw.edu.pl z informacją o tym, czemu chcesz się zaangażować w pomoc przy tej konferencji oraz w które dni jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna i możesz współtworzyć z nami to wydarzenie!

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 31.01.2019 do godziny 18:00
Radzimy jednak nie czekać do ostatniej chwili ponieważ liczba wolontariuszy i wolontariuszek, które możemy zaprosić do pomocy jest ograniczona.

Jeśli nie brałaś/brałeś jeszcze udziału w inicjatywach proponowanych przez UCW, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza: