Gdy się ma 20 lat – warsztat wspomnień z seniorami

• 23 września 2019

Na moment przed rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego, szukamy chętnych osób, które razem z nami poprowadzą wyjątkowe spotkanie z elementami warsztatowymi dla podopiecznych Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

Dla seniorów i seniorek związanych z Stowarzyszeniem, przygotowujemy warsztat pn. „Gdy się ma 20 lat”. Z wykorzystaniem metod warsztatowych oraz technik zapisywania historii mówionej chcemy razem z Wami przeprowadzić spotkanie przy kawie i ciastku.

Kiedy?

Spotkanie z seniorami: 4 października (piątek), godzina 11:00 – 13:00 w siedzibie Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.
Spotkanie organizacyjne (obowiązkowe): 30 września (poniedziałek), o godzinie 17:00 w siedzibie Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu (budynek BUWu), spotkanie potrwa około godziny.

Ochotnikom i ochotniczkom zapewniamy niezapomniane wrażenia, ubezpieczenie NNW oraz zaświadczenie o wolontariacie. To także okazja do poznania różnych aspektów pracy z seniorami, posłuchania niezwykłych historii i zainspirowania się do działań z tą grupą wiekową.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 27 września, do godziny 11:00.
Wyślij je na adres wolontariat[at]uw.edu.pl

Liczba miejsc ograniczona, więc zgłoś się czym prędzej!

Jeśli jeszcze nie zgłaszałeś/aś się wcześniej do wolontariatu w ramach Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o uzupełnienie ankiety: www.wolontariat.uw.edu.pl/ankieta-wolontariusza/