Masz problemy z adaptacją na studiach? Trudno Ci nawiązywać nowe relacje? Często bywasz zagubiony/a w sytuacjach społecznych? Odczytywanie emocji i intencji innych ludzi jest dla Ciebie wyzwaniem? Czujesz się osamotniony/a ze swoimi problemami i chciałbyś/łabyś poznać inne osoby zmagające się z podobnymi trudnościami? Chciałbyś/abyś rozwinąć swoje kompetencje społeczne? A może chciałbyś/abyś po prostu miło spędzić czas w gronie otwartych i przyjaznych ludzi? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na spotkania do naszego Klubu!
Klub skierowany jest to szeroko rozumianej grupy osób neuroróżnorodnych (m.in. osób w spektrum autyzmu, czy z ADHD) będących studentami/kami i doktorantami/kami Uniwersytetu Warszawskiego – nie potrzebujesz oficjalnej diagnozy, żeby się zgłosić!
W ramach spotkań będą odbywały się różne aktywności. Głównym celem jest możliwość integracji osób neuroróżnorodnych i wspólnego spędzania czasu. Nie zabraknie również warsztatów doskonalących kompetencje społeczne.
Zależy nam na swobodnej atmosferze. Na miejscu będą czekali przeszkoleni/one wolontariusze i wolontariuszki, którzy zadbają o część integracyjną spotkań, oraz psycholog specjalizujący się w rozwoju umiejętności społecznych.
KLUB DLA STUDENTEK I STUDENTÓW
Spotkania będą odbywać się co czwartek w godz. 16:00-18:00 w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 7 (pierwsze piętro, sala 106). Start 7 listopada. Przestrzeń dostępna jest dla osób poruszających się na wózku.
Spotkania będą odbywać się w drugi i czwarty wtorek miesiąca w godz. 17:00-18:30 w Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 7 (pierwsze piętro, sala 106). Start 12 listopada. Przestrzeń dostępna jest dla osób poruszających się na wózku.
Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki cookies, musisz zakceptować przyjmowanie ciasteczek
jeśli chesz korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu.akceptuję