Miasteczko na styku kultur – Cultural Hot Spot UW 2023

[ENGLISH VERSION BELOW]

Największe wielokulturowe wydarzenie na Uniwersytecie Warszawskim powraca! Przed nami trzecia edycja Miasteczka na styku kultur – Cultural Hot Spot UW. Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Welcome Point UW, Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu UW, Samorząd Studentów Wydziału Orientalistycznego oraz ESN UW zapraszają do wspólnego odkrywania wielokulturowego oblicza UW już 18 maja na Kampusie Głównym.

Podczas wydarzenia będzie można:

• poznać przedstawicieli kilkunastu kultur oraz organizacji studenckich;
  • wziąć udział m.in w warsztatach kaligrafii, czy tradycyjnego rzemiosła;
  • skosztować kuchni z różnych stron świata w strefie food trucków.

Na głównej scenie czekać na Was będą pokazy artystyczne, a na miłośniczki i miłośników planszówek gra, dzięki której poznacie masę kulturowych ciekawostek lub sprawdzicie swoją wiedzę :)

To wszystko jednego dnia i w jednym miejscu! Odwiedź nasze wyjątkowe Miasteczko.

18 maja, 11:00-17:00

Kampus Główny UW (Krakowskie Przedmieście 26/28)

SPRAWDŹ PROGRAM WYDARZENIA

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3EwN6J3Hf

Grafika promująca Miasteczko na styku kultur Cultural Hot Spot 2023, 18 maja w godz. 11:00-17:00, na grafice narysowana jest brama UW a w niej radosne osoby.

Miasteczko na styku kultur – Cultural Hot Spot UW

Get ready for the greatest multicultural event at the University of Warsaw. The third edition of Miasteczko na styku kultur – Cultural Hot Spot UW is back! The UW Students’ Union’s Board, Welcome Point, The Volunteer Centre of the University of Warsaw, The Students’ Union of the Faculty of Oriental Studies and ESN UW invite you to discover the multicultural side of the University of Warsaw.

During the event you will be able to:

• meet the representatives of several cultures and student organizations;
  • take part in workshops;
  • taste the cuisine from different countries in the food truck zone.

Many performances will be waiting for you on the main stage and we have prepared a special attraction for board games fans :)

We are waiting for you!

May 18, 11:00 am – 5:00 pm
the Main Campus of the UW (Krakowskie Przedmieście 26/28)